O nas

O nas

Nasza firma istnieje od 2009 roku, ale doświadczenie sięga roku 2000r. Jesteśmy dynamicznym zespołem inżynierów Wydziału Budownictwa Politechniki Wrocławskiej.

Zajmujemy się przygotowaniem kompletnej dokumentacji technicznej w zakresie konstrukcji budowlanych. Wykonujemy opracowania projektowe we wszystkich stadiach realizacji od koncepcji, poprzez projekt budowlany do projektu wykonawczego wraz z warsztatowym.

Skład zespołu zdobywał doświadczenie biorąc udział w projektowaniu wielu dużych i prestiżowych obiektów budowlanych na terenie Polski i Niemiec. Współpracujemy również z architektami oraz instalatorami branż sanitarnych i elektrycznych, oraz gronem specjalistów inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu konstrukcji budowlanych, dzięki czemu oferujemy kompleksową obsługę inwestycji począwszy od pełnobranżowego projektu po nadzór i kierowanie robotami budowlanymi.

Obliczenia statyczne i dokumentację techniczną wykonujemy na licencjonowanym oprogramowaniu do których należą AutoCAD Structural Detailing, Autodesk Revit Structure, Allplan Nemetschek oraz Robot Structural Analysis, Specbud. Większość naszych opracowań opieramy o technologię BIM (modelowanie informacji o budynku), tworzymy precyzyjne modele obliczeniowe i geometryczne 3D.

Takie zaplecze techniczne w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem pozwala znaleźć optymalne rozwiązania, usprawnić proces projektowania z zachowaniem wysokiego standardu jakości i dużej szczegółowości naszych opracowań.